| Catalyna306 a întrebat:

Cunoaste cineva o vopsea de par buna cu putere mare de decolorare(doresc nuanta de blond deschis). Multumesc Anticipat :*

Răspuns Câştigător
| CPaula a răspuns:

Nu vopseaua decoloreaza ci oxidantul. In comert gasesti la pachet ambele si nu intotdeauna isi fac treaba. Mai bine mergi la un coafor, acolo o sa-ti puna oxidantul potrivit. Daca nu ai multe fonduri poti "vana" pe net un voucher. Am vazut ca sunt o gramada de astfel de promotii.

1 răspuns:
| addalecsandra a răspuns:

Pallete e20 :* functioneaza pe orice tip de par si decoloreaza calumea :* FUNDA?