| matzu a întrebat:

Buna big grin Am o intrebare pentru fete mai ales : Am anul acesta banchetul si as dori o rochie cu o maneca de preferat pe cea dreapta ca am o cicatrice foarte urata care as dori sa o acopar oarecum, dar am auzit ca majoritatea sunt pe cea stanga. ce as putea face? :*

Răspuns Câştigător
| Alexandra301 a răspuns:

Ai putea sa te duci la o croitorie.Iti cumperi materialul din care vrei sa faci rochia, apoi ii zici cum vrei sa fie.Detalii detalii.Si poti sa ii arati si poza cum ai vrea sa arata numai ca cu maneca la mana dreapta si croitoreasa iti poate face.Sau iti dai comanda de undeva.Eu sper ca te-am ajutat.Bafta:* Funda?happy