| anonim_4396 a întrebat:

Buna :d.
As vrea sa imi pun unghii false dar am auzit ca trebuie sa am unghiile putin mai lungi pentru a aplica gelul. Este adevarat?
Adica eu nu imi pot lasa unghiile sa creasca pentru ca le roood laughing.
Si nu stiu ce o sa fac sad. + ca vrea sa imi pun unghiile pentru ca am banchetul. Si a 2-a intrebare este : cum pot scapa de rosul unghiilor?
[P.S.: vreau sa stiu raspunsul in special la prima intrebare. Ca sa stiu ce sa fac ..sa incerc sa ma las de ros laughing.]
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Mariaintreaba a răspuns:

La a 2-a intrebare : trebuie sa te duci la farmacie sa intrebi de o solutie care se numeste "Lac amar" sau cv de genul (daca e, ii spui farmacistei ca e pentru rosul unghiilor si isi da seama ), nu mai tin minte exact, aceeasi problema o am si eu si am cautat destul de mult pana am aflat de solutia astawinking