| MissCrissu a întrebat:

Bunabig grin doresc sa imi fac un tatuaj. am o idee insa as vrea sa vad ce parere aveti. Deci eu am un catel pe care il iubesc enormm. si vreau sa ii iau amprena la labuta. si exact acea amprenta sa o tatuez pe picior. ce credeti? funda:*

Răspuns Câştigător
| MioaraParalescu a răspuns:

Ar fi frumos happy
Sar vedea cati iubesti animalul
Nu am nimic in potriva.E dragut happy

2 răspunsuri:
| kattyk a răspuns:

Oricum ar fi, fa-ti test inainte sa vezi daca pielea ta raspunde bine la tus, iar cu labuta, trebuie sa-ti iasa un sablon destul de bun, mai bine alegi unul deja facut-oricum seamana f bine.

| Ammy93 a răspuns:

Uite o idee originala. Cred ca ar fi super tare