| xFaith a întrebat:

Buna TPU.
A-s vrea sa imi fac pe incheietura mainii. demult imi doresc un tatuaj. vreau sa scrie pe incheietura mainii, Family happy deoarece ma reprezinta imi iubesc mult familia, si consider ca nimic nu poate fi mai important ca familia.
P.s am 20 de ani happy.
Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Sebastian2014 a răspuns:

E o idee buna daca tu consideri asa.Nu are rost sa ceri prea multe pareri. Daca asta simti, fa-o.Mi se pare o idee interesanta si discreta.

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Pentru 20 de ani, scrii destul de prost. Se scrie as*. Si referitor la tatuaj e draguta intentia, dar gandeste-te ca la 70 de ani o sa ai pielea uzata si un tatuaj? Ar fi super, nu?

| unknøwn a răspuns (pentru whatevernvm):

La 70 de ani pe cine mai interesează?!
E ca şi cum nu ţi-ai face un tatuaj pe ţâţa dreaptă acum, că la 70 de ani o să se vadă naşpa. Ghici ce, la 70 de ani nu o să se mai joace nimeni cu ţâţele tale.

| xFaith explică:

Nu trebuie sa imi atrageti atentia pentru atata lucru, serios laughing. Nu trebuie sa faceti din tantar armasar pentru un lucru atat de minor. Stati linistiti, nu stau prost cu gramatica, doar ca, sunt entuziasmata din cauza ca imi voi face tatuaj. Oricum, nu am de ce sa va dau voua explicatiiwinking.

| whatevernvm a răspuns (pentru xFaith):

Un lucru minor? Asta nu e un lucru minor, un lucru minor era daca mai uitai un i sau ceva de genul, dar a-s? penibil

| xFaith explică (pentru whatevernvm):

Bine, draguto, cum spui tu. Nu are rost sa ma cert sau sa ma contrazic cu tine happy.

| JohnnyBi a răspuns:

Daca scrii family cum scrii "a-s" eu zic sa verifici o carte de gramatica sa nu iasa altceva decat vrei tu