| Ioaną_Stefania_1999 a întrebat:

big grin
Eu sunt tunsa in scari si maine am o petrecere...chestia este ca nu stiu cum sa-mi fac parul, adica daca mi-as face o impletitura credeti ca ar merge?! ( parca daca aveai parul tuns in scari nu statea bine, sau ceva de genu' ) sau nu stiu, sau sa mi-l indrept dar mi-e frica ca nu o sa-mi stea, petrecerea fiind de dimineata de la 8 pana a 2a zi la 8.
Voi ce parere aveti? big grin

Răspuns Câştigător
| xrapalexx a răspuns:

Merge o impletitura ''ciufulita'' pe o parte! Nu-l indrepta.

3 răspunsuri:
| capricc a răspuns:

Iti propun un updo dezordonat tehnica I http://fucsia.ro/......ai-rapide/

| Alicia98 a răspuns:

Poti sa iti faci o imletitura in coada de peste tongue