| TropicalSun a întrebat:

Bunabig grin

Voiam sa va intrebwinking pentru a ma inscrie la modelling, este vreo problema daca port ochelari si aparat dentar? am lentile de contact...deci nu cred ca este vreo problema, dar cu aparatul dentar este? daca este, eventual o sa imi pun aparat Incognito.
Mentionez ce am 1, 63, dar am vazut fete de varsta mea mai scunde la modelling - am 14 ani.
deci....este vreo problema cu aparatul si ochelarii?
( va rog nu radeti de minewinking )

7 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Esti prea scunda, trebuia sa ai minim 1.70 sa ai sanse, poate ai vazut tu unele mi scunde dar au reusit sa ajunga prea departe, ca nu au reusit. Si mai ai si aparat, daca nu aveai probleme cu aparatul mai inchideam un ochi la inaltime dar asa nu prea cred ca ai sanse, aporop cate kg ai?

| TropicalSun explică (pentru KellyGreen):

Am 40 cand mananc normal

| KellyGreen a răspuns (pentru TropicalSun):

Au, ce slaba esti, poti incerca nu ai nimic de pierdut insa nu iti pune prea mari sperante.

| linsey a răspuns:

Aparatul se da jos ochelarii... sunt si modele care poarta ochelari si sunt foarte draguta incearca te sustinn :***

| SinceofMettal a răspuns:

Trebuie sa ai minim 1.70 ca sa intri si in jur de 49-50 de kg maxim.Si cred ca da, aparatul si ochelarii sunt o problema.

| TropicalSun explică (pentru SinceofMettal):

Am 42 numai cand ma indop( rareoriwinking )

| DeXtEr_3260 a răspuns:

Cu ochelarii e o problema aparatu dentar se da jos