| Uza a întrebat:

Daca imi dau cu ulei de masline pe par dupa ce imi fac baie, imi poate afecta parul? Adica sa mi-l arda...sau orice altceva ce mi-ar putea afecta parul. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| undercovergirl a răspuns:

Si eu am facut odata asa si am ramas fidela acestui produs. Eu am amestecat ulei de masline extravirgin cu cateva picaturi de ulei de ricin si l-am aplicat pe parul umed, de la radacina pana la varfuri, mi-am facut si un masaj capilar, iar apoi am stat cuminte, cu parul naclait de ulei vreo ora. Apoi m-am spalat cu sampon, ca de obicei. Nu mica mi-a fost suprinderea sa vad ce par matasos si stralucitor am, chiar si dupa 2-3 zile de la spalat.
Am aplicat aceasta masca de 2 ori pe luna si sunt foarte multumita de rezultate. Parul meu e vizibil mai sanatos si mai ascultator. Probabil e si mai sanatoasa daca se foloseste si galbenus de ou dar eu m-am oprit aici.
PS : si uleiul de ricin este foarte bun daca vrei sa combini cele doua produse.

4 răspunsuri:
| DidiChanx3 a răspuns:

Nu se intampla nimic ba chiar este si indicat si se foloseste si in masti pentru par uite de ex una
2 linguri de miere
2 galbenusuri de oua
si 2-3 lingurite de masline
fundita puppy dog eyes

si

| VladimirPutin a răspuns:

Nu se întâmplă nimic

| Anonymus314 a răspuns:

Nu,e chiar benefic.

| Lorelei_8623 a răspuns:

Nu ti-l afecteaza. Chiar te ajuta. Dar o sa ai parul gras. Eu m-am dat si ziceai ca nu m-am spalat de o luna.