| AlinaMarianaIipc a întrebat:

Buna!
Imi poate explica si mie cum se foloseste masca de par de la Avon SPA cu ulei de masline!
Adica se foloseste pe parul uscat/ud inainte de baie sau dupa baie?

Răspuns Câştigător
| litlledolleioanna a răspuns:

Dupa ce te speli cu sampon si ai parul umed aplici masca de par si o lasi cateva minute dar dupa aia sa te clatesti bine pentru ca se ingrasa parul repede daca nul clatesti foarte bine

3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Pe parul ud, dupa ce te speli cu sampon aplici masca lasi cateva minute si clatesti bine.

eu sunt la Oriflame daca vrei produse

| Mmarryy a răspuns:

Dupa ce te speli cu sampon aplici masca de par, o lasi 5-10 minute si clatesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca inainte de baie