| Alexutzapoopuic a întrebat:

De unde pe net as putea cumpara o vopsea intr-adevar buna care sa se prinda si sa mentina fara amoniac?

3 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

De ce sa iei de net? Mergi in magazinele de cosmetice sau in hipermarketuri si vei gasi o multime de vopsele. Citeste pe cutii, scrie, fara amoniac. Am folosit si vopsea mai scumpa si mai ieftina. Nu prea se vad diferentele, toate curg la spalare.

| Alexutzapoopuic explică (pentru Ramo80):

Pai am cumparat o vopsea fara amoniac si nu a ramas culoarea dar mi-a facut parul ca de plastic de asta vreau o vopsea forte buna si vreau de pe net deoarece sunt in alta tara si am mers in tot orasul si nu am gasit

| Onn3 a răspuns:

Cating Creme Gloss si o gasesti in supermarketuri