| HeartBeat_5869 a întrebat:

Bună
Dacă îmi vopsesc părul cu roșu techno,având in vedere că sunt brunetă, cam ce nuanță o să îmi iasă? Ceva mai inchis sau deschis?
Aștept răspunsuri.Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Elsiane a răspuns:

Cred că mai închis, dacă amesteci maro cu roșu iese ceva închis, dar probabil contează și ce fel de roșu este; dacă este ceva deschis poate îți iese un roșu deschis... Baftă!

5 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Uite asa: http://therhythmofheels.wordpress.com/2012/03/04/before-after-techno-red/
incearca alt tip de vopsea daca vrei un rosu mai tipator.

| BiuL a răspuns (pentru DimLight):

Hehe blogul meu, asta am vrut sa postez si eu, merci :p

| DimLight a răspuns (pentru BiuL):

Hehe, kudos for that.

| Teresa9990 a răspuns:

Ceva deschis

| Biltan_Diana_1993 a răspuns:

Buna si tie, raspunsul la intrebarea ta este ca' o sa iti iese o culoare inchisa, deoarece nuanta parului tau este inchisa de aceea. funda te rog