| PuffU16 a întrebat:

Buna`! dati-mi si mie o idee sau mai multe. cum sa ma imbrac la balu bobocilor? va rooog!

Răspuns Câştigător
| inger02 a răspuns:

Buna! parerea mea este sa iti cumperi o rochita rosie sau neagra ( sau orice alta culoare) niste pantofi cu toc negri o gentuta si gata,. sau o pereche de blugi pantofi cu toc o bluza si o geaca super cool

3 răspunsuri:
| PuffU16 explică:

Da...sa stiti ca mi-ati dat niste idei super. Depinde cum va fi vremea. daca o sa fie rece o sa-mi iau blugi... daca e cald si frumos o rochie big grin multumesc!

| DreamBubbles a răspuns:

Te poti imbraca cu o rochie rosie sau orice culoare care iti place, niste pantofi cu toc si accesorii potrivite. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| refower a răspuns:

Fata sau Baiat? Alege de aici: vampir,Messi, Mecanic,Arab,Zombi,Padurar,Printesa,Betiv, Doctor, Tiagan/tiganca.