| SharkyCrazyBoy a întrebat:

am si eu niste sfaturi, am 15 ani si nu stiu cu ce sa ma imbrac la balu bobocilor? speram sa imi ziceti voi!winking

3 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Blugi si camasa
nu stiam ca si baietii isi fac asa griji cu ce sa se imbracehee hee

| Bloom_9259 a răspuns:

Pai jos:pantalon negru sau jeans;)
sus:un tricou cu vesta d'aia sau camasa roz/mov/albastra. Ceva in care sa te simti bine si sa si arati bine.In fond dansezi...Bafta

http://www.monitorulsv.ro/......New-School

| marinjmen a răspuns:

O tinuta adinc decoltata si o vedere cit mai vasta, a partilor intime ar fi perfecte la 15 anii ai ce arata, toti baieti iti vor da tircoale sperind sati smulga macr un sarut, bafta delo delo