| Frutella a întrebat:

Dau funda! Credeti ca mi-ar sta bine roscata? Un roscat aprins (rosu aprins sau portocaliu). Trasaturile mele sunt urmatoarele: ochii verzi in centru si o dunga capruie pe margine (nu am ochii nici mari, dar nici mici), buze carnoase si deschise la culoare, tenul are o nuanta deschisa cu foarte mici atentii de roz. Ah, si va rog sa imi spuneti cum sa-mi conving mama sa ma lase sa ma vopsesc. as aprecia. O zi buna!

7 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Ochii verzi se potrivesc foarte bine cu parul roscat. Insa in legatura cu mama ta, cred ca depinde si ce varsta ai tu, din moment ce nu e de acord.

| Frutella explică (pentru LolaLollita):

Am aproape 16 ani.

| LolaLollita a răspuns (pentru Frutella):

Incearca sa folosesti nuantator roscat, acesta nu iti strica parul. Asa vei vedea daca iti place. Si e mult mai usor sa o convingi sa te lase sa foloseti un produs care nu iti va deteriora parul si nu este nici permanent.

| Kasia a răspuns:

Da ai arata super...cu mama ta nu stiu cum sa procedezi, fiecare cu mama lui.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Modifica-ti poza pe calculator, si poti vedea cum iti sta.Cel mai bune pune aici un link spre Facebook sau spre un site de PhotoSharing sa vedem si noi cum areti si dupa-ti putem spunewinking 1 Poza face cat 1000 de cuvinte.Eu din cuvinte nu-mi pot da seama...

| Ade123456789 a răspuns:

Te-as sfatui sa nu te vopsesti nu degeaba nu te lasa mama ta, pentru ca iti arde parul si apar firele albe cel mai simplu ar fi nuantatorul
Te rog funda

| dirtyb a răspuns:

Cred ca ar fi mult mai bine daca ai baga o poza cu tine...asa ai primi raspunsul! dar dupa cum te-ai caracterizat cred ca ti-as sta de minune roscata, cat despre mama ta.Ea a fost vreodata roscata? daca da ii spui ca ti-a placut la nebunie culoarea, si ca ii statea foarte bine in felul ala!