| SudituMihaela a întrebat:

Buna, de ce mi se dezlipeste gelul de unghie la cuticula?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Deoarece manichiurista nu a stiut sa le pună este o nepricepută dar bani stie sa ceara. Ar trebuii sa o suni sa i spui ce problema ai si sa ti le refaca gratis ca doar este vina ei.

| sierra1 a răspuns:

Nu face priză bună pe piele, d-aia

| helpforyou a răspuns:

Unghia nu era curatata complet de grasime sau ulei, sau gelul nu a fost aplicat intr-o grosime suficienta.

| nukeyly a răspuns:

Pentru ca habarnista FISTIC in unghiii mai are de terminat practica la nivel junior. Gelul poate fi expirat ori ieftin sau aplicat necorespunzator pe suprafata.