| AleixD a întrebat:

de ce mi se tot fac cosuri si iritatii in zona de barbie si mustata? Folosesc un Bic cu aloe vera si mereu dezinfectez si dau cu lotiune dar mereu cam dupa 1 saptamana de la barbierit mi se fac iritatii si cosuri in zona barbiei si a mustatii? Cum sa le elimin sau ce sa fac? arata foarte urat

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna tw sfatuiesc înainte cand vrei sa tw razi clatwșteți fața cu multa apa calda și apuma dar nu prra multa.
Acum wxista spumw dw ras anti iritațiw.
Acum dwpinde cw lama foloswști și cum o foloaești, foartw important.
Ați recomand o lama dw ras cu 2 capetw pwntru început, pw urma poți sa trwci la cele cu 5!
Daca nu cwl mai binw și mai binw iați un aparat dw ras dw la Rwmington