| LeeJiEun a întrebat:

Buna,de ceva timp am niste "rani" pe talpa piciorului drept. Nu ma doare,cand e pe uscat nu se vede,inainte se vedea foarte tare si urat insa daca stau in apa,se vede foarte urat in jurul ranilor. Sunt niste puncte cu multa piele si inauntru o culoare inchisa. Nu e dureros insa e enervant. Daca vreau sa merg la piscina, dupa ce stau in apa se vede foarte tare.
Aveti idee ce ar putea fi si cum as putea scapa?

3 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Sa nu fie o ciuperca. Pentru ca bataturile dor. In orice caz, mergi rapid la medic.

| KillaNoFilla a răspuns:

Acea culoare inchisa e sange si nu prea ai cum sa scapi de ele.Vb cu medicul de familie

| Holy2010 a răspuns:

Te duci la dermatolog. Descrierea e foarte vaga si poate insemna absolut orice.