| tinasong a întrebat:

de ceva timp ma tot gandesc ce sa aleg ungiile tehnice cu gel sau acryl, am cautat informatii, avantaje si dezavantaje pe net dar vreau si parerile voastre. multumesc.

Răspuns Câştigător
| Rebeca22222 a răspuns:

In niciun caz sa nu ti le faci cu acryl! Sunt foarte foarte daunatoare! Si nici nu arata la fel de bine ca cele cu gel, nu au aceeasi stralucire. Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu iti lasi tu unghiile tale sa creasca? Personal, mie nu imi plac cele false. Ti le si strici, de la textura la aspect... Nu stiu ce sa zic, dar mai bine natural.

| tinasong explică (pentru anonim_4396):

Am unghiile destul de lungi, doar ca mi se exfoliaza repede chiar si cu tratamente speciale am facut cateva eforturi la se aduc la lungine actuala si as vrea sa le mentin asa lungi, vreau doar o protectie din gel sau acryl si nu stiu ce ar fi mai bine sa aleg.

| Maria84s a răspuns:

Poti gasi aici produse profeionale pentru unghii cu gel uv sau acril.
http://cosmetics-online.ro

| Deeyutzyka a răspuns:

Nu in nici-un caz... iti vei strica unghiile naturalewinking