| ciytxtdduchvyiy999 a întrebat:

Bună! De ceva timp nu găsesc metoda potrivita de epilare. Am încercat ceara, crema depilatoare și niciun rezultat. Ce părere aveți de epilatorul electric prin tăierea firului de par? A mai încercat cineva? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Ce spui tu acolo se numeste trimmer, epilatorul smulge firul de par, nu il taie. Personal, ambele mi se par potrivite

| ciytxtdduchvyiy999 explică (pentru Aasdfghj):

Mulțumesc frumos, voi încerca.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Epilatorul electric smulge, firul de par se taie cu aparatul de ras, de la suprafata pielii.

| sierra1 a răspuns:

E cel mai sigur, cel mai putin "intruziv" doar că-l folosești mai des

| haileewatson a răspuns:

Epilare definitiva cu ipl sau laser.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă cu parlitoarea