| 10011993 a întrebat:

de curand am fost sfatuita de o prietena sa folosesc in loc de gel de curatare sapun Dove( pentru fata)! Ce parere aveti, ar trebui sa renunt la gelul de curatare in favoarea sapunului? Funda:*

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Sapunul usca prea tare pielea, aceasta va incerca sa compenseze acest deficit, producand si mai mult sebumm. Asa iti vei agrava acneea ( daca o ai) sau te vei alege cu un ten deshidratat. Ramai la gelul de curatatre.

| HaiTaci a răspuns:

Iti sugerez sa ramai la gelul pentru curatare.

| uitaaaaa a răspuns:

Niciodata pentru ca sapunul usuca rau indiferent dek e de fata sau nu...crede-ma eu am probat big grin ramai la gelul de curatare este cel mai bun si incearca ceva de la garnier este o crema de curatare cu apa pe roz big grin il folosesc si eu nu contine sapun deloc plus ca nu e nici scump raubig grin si e pentru ten sensibil. u decizi succeshappy