| anonim_4396 a întrebat:

De la o vreme nu ma mai simt si nu ma cred frumoasa.Ce sfaturi mi-ati da sa depasesc acesta problema?

4 răspunsuri:
| Andeuta a răspuns:

Pai exista multe carti care sa iti sporeasca incredearea in tine, incearca Fluturi. Ofera-ti mai mult timp pentru tine si aranjaza-te. Priveste in oglinda si spune `c`e frumoasa sunt azi` si vei vedea ca asa e!

| LittleRose a răspuns:

Alege haine in care sa te simti frumoasa si care sa te puna in valoare. De asemenea opteaza pentru machiajul cu care iti sta cel mai bine. In rest, tine de atitudine.

| Ada03 a răspuns:

Fiecare om are un defect. De exemplu, daca ai culoarea ochilor frumosi, sau stiu eu ce altceva... incearca sa iti scoti in evidenta...

| 12345a6 a răspuns:

Daca tu te simti frumoasa si sexy, atunci toti cei din jurul tau te vor vedea astfel.Nu fii trista, nu sta cu capul in jos sa-ti plangi de mila ca vai Doamne celelalte fete au nasul, buzele si eu mai stiu ce perfecte, un corp de fotomodel, nu e chiar asa. Toti avem defectele noastre si trebuie sa stim sa le folosim ca sa fim frumoase.