| anonim_4396 a întrebat:

Este un baiat cu un an mai mare in scoala cu mine si il plac de mult timp...Eu sunt mai slabuta dar lumea zice ca sunt frumoasa.Ce sa fac pentru ai atrage atentia? Eu ma cunosc cu el dar nu suntem foarte apropiati.Il plac de ceva vreme inainte cu 1an a aflat,apoi mie nu mia mai placut de el.Dar acum iar il plac mult si nu stiu ce sa fac, mai ales ca el e mai popular si suuper dragut.Cum sa il fac sa fie interesat de mine?puppy dog eyesIntrebare in special pentru baieti.Dar accept si sfaturi de la fete.Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| MrAnderson a răspuns:

Salut

Cred ca ai ceva sentimente amestecate, daca ba il placi, ba nu il placi...
Cel mai simplu e, totusi, sa vorbesti cu el. Tehnicile astea cu "privitul cu coada ochiului, sagalnic" etc. sunt supraevaluate si functioneaza doar in filme.
Vorbiti intre patru ochi despre asta.
S-ar putea sa ai o surpriza placuta si el sa aiba intentii similare. Si daca nu... pierderea lui.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu as vrea sa vorbesc cu el intre 4 ochi pentru ca dupa ma voi face de cacao daca ma respinge

| Anddd a răspuns:

Nul baga in seama o sa vina el dupa tine cam asa mi se intampla mie