| isabella a întrebat:

De la un timp au inceput sa'mi cada genele? Oare din ce cauza? Mersi:*

Răspuns Câştigător
| Bibutzu a răspuns:

Se poate si din cauza alimentatiei. dar iti dau un pont. ca sa le faci sa creasca iar : ( ulei de ricin)... vreo 4 lei sticla ...la farmacie. sa te dai pe gene. ca si cum ai folosii.rimelul. ai putea pasta perai de la rimel ( dar s-o speli bineee) si sa te dai. pup. funda?

4 răspunsuri:
| loricel a răspuns:

Poate din cauza rimelului (daca folosesti). Daca da, schimba`l, pentru orice eventualitate.

| Denisa85 a răspuns:

Din cauza rimelului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Autovit.ro

| Natali3clos3r a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie o data si a fost din cauza stresului... o suparare mai mare sau stil de viata foarte agitat...