| voice a întrebat:

Extensii de gene!
as vrea sa imi pun extensii la gene stiu ca tin mult timp, nu's dureroase, dar nu stiu cum l dau jos? cad ele? e posibil sa'mi cada genele de la ele? as vrea sa stiu mai multe detalii. dau fundita. mersi fetelor:*

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Http://www.roportal.ro/discutii/ftopic32870.html - gasesti mai multe sfaturi aici de la fetele care au avut sau care isi doresc.

2 răspunsuri:
| voice explică:

Eu ma refer la extensii ...acele fire individuale lipite de'a lungul genei tale

| sakurabutterfly a răspuns:

Eu stiu ca sunt de doua tipuri: genele false pe care le poti da tu jos, acasa, si cele care sunt lipite cu un fel de lipici(special) permanent pentru care trebuie sa te duci la salon sa ti le dea jos.[posibil sa gresesc, nu stiu]