| knomas a întrebat:

De sarbatori as vrea sa ma vopsesc cu nuantator pentru ca nu vreau ceva permanent si nu stiu cum o iesi, nu m-am mai vopsit niciodata.Eu sunt saten inchis si vreau sa ma fac roscat...Stie cineva ce nuantator pot folosi sa prinda pe par inchis la culoare si sa se vada frumos? Eventual sa si tina vreo 2 luni?

Răspuns Câştigător
| TheDevilIsHere a răspuns:

Eu iti recomand sa nu te faci prietena mea cea mai bunas`o facut de 3 ori la rand...si dupa aia s`eu dat seama ca mai bine se face cu vopsea eu iti recimand sa iti pastrezi culoarea parului dar daca chiar tii neaparat sa te faci roscata fa`te cu vopsea permanenta dar fara amooniac ca protejeaza mai binewinkingsperca te-am ajutat

4 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Si eu sunt satena si pe parul meu nu tine roscatul deloc. M-am facut cu nuantator din distractie, sa ma tina o luna 2 dar nu m-a tinut nici 2 spalari si s-a decolorat si s-a facut tare urat iar ce a ramas pe par a iesit dupa multe multe spalari.Incearca sa vezi prospectul vopselei si citeste daca culoarea aleasa se "prinde" de parul tau.

| anad a răspuns:

Parul inchis la culoare trebuie intai decolorat cu pudra sau cu vopsea pe baza de oxidant. Apoi se va aplica nuantatorul(ce culoare doresti). Daca nu se decoloreaza parul, cu nuantatorul se obtine aceeasi culoare de saten inchis, dar cu reflexe roscate!

| nOnAmE_6909 a răspuns:

Pai e f usor iti iei un decolorant de par si o vopsea f buna de par roscata si iti va proinde f bine ...succes

pa pa o seara buna in continuarewinking

| pinkcat a răspuns:

Nu te vopsi eu m-am opsit si dupa ce s-a luat aveam matreata o tona am scapat de ea acum doi ani