| Loredana96 a întrebat:

Bună de un an am început să mă pensez singură şi văd că de fapt mi-am bătut joc de sprîncenele mele. Vreau să merg la salon, dar mai întîi de toate ce trebuie să fac, să le cresc mai întîi din nou?

4 răspunsuri:
| motan444 a răspuns:

Date cu ulei de richin gasesti la farmacie

| Tzukushi a răspuns:

Da-te cu ulei de ricin in fiecare seara timp de 1 luna

te astept pe siteul meu de frumusete

www.sfaturilemariei.com

| Anon352 a răspuns:

Uleiul de ricin ajuta foarte mult la cresterea firelor de par ^^ Si ai grija mare la ce fel de salon te duci, pentru ca daca prinzi un salon prost si aia/ala care te penseaza iti face o spranceana rotunda si alta dreapta (stiu cazuri) nu mai iesi din casa 3 saptamani laughing Succes :*

| andreeaaa0123 a răspuns:

Ai putea sa folosesti ulei de ricin sa creasca. Poti sa le lasi sa creasca 2-3 luni ( desi o sa ti se para ca arata oribil ). Asta pentru ca fetele de la salon sa-ti poata da o forma frumoasa, sau cea pe care ti-o doresti.