| AlexandraElena12 a întrebat:

De ceva timp tot ma gandesc:sa ma tund,sau nu! M-am decis ca pana la urma sa ma tund,vreau sa ma tund ca Shailene Woodley(Hazel Grace Lancaster)din Sub aceeasi stea happy
Am parul pana la umeri tuns drept,daca ma tund asa scurt,cam in cate luni imi creste la fel de lung,pana la umeri, daca il si ajut cu masti cu ulei de ricin? Multumesc happy

1 răspuns:
| Infraverde a răspuns:

Hmm, nu stiu exact cate luni o sa dureze, dar nu e o schimbare foarte mare. O sa iti creasca la loc in aproximativ jumatate de an.