| andrutadraguta15853 a întrebat:

Buna, deci acum cateva saptamani mi-am facut o noua gaura in ureche si in ea am pus un cercel de argint. In seara asta inainte de a imi face baie am "verificat" starea noii gauri pe care am tot dezinfectat-o cu betadina si cand am strans a iesit foarte putina substanta alba ca de infectie. Ideea e ca nu ma doare urechea doar foarte putin daca ating mai "violent".
Ce e de facut?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Romaneste nu stii? Cati de pe aici crezi ca stim limba turcă?

| ReddY25 a răspuns (pentru darrio2007):

Ciudați

| darrio2007 a răspuns (pentru ReddY25):

Nu inteleg de ce acum apare in limba romana, cand am raspuns dimineata era in turca si cu alt utilizator.

| ReddY25 a răspuns (pentru darrio2007):

Hack laughing