| MarijuanaFanNr1 a întrebat:

Buna deci am o intrebare eu indragesc foarte tare stilul western si as vrea sami ma si imbrac in inrun stil western deci 1. vreau un site cu gegi piele etc sau cu ce se imbraca si 2.lumea o sa rada sau ceva in genu dar mie-mi place 3. raspunsuri rapide?

1 răspuns:
| Andreea9595 a răspuns:

Daca iti place, inseamna ca esti indeajuns de puternic incat sa treci peste glumele colegilor etc. Daca ai o geaca de piele nu inseamna ca esti stil western. Exista si geci din imitatie de piele si in plus, sunt la moda. Palariile de cowboy si cowgirl au fost foarte la moda vara aceasta. Acum ca a venit toamna... nu stiu. Cizmele de asemenea sunt la moda (dar mai mult la fete). Sper ca ti-am fost de ajutor.