| Skip a întrebat:

Am o problema...De ceva timp mi-au aparut pe spate niste vergeturi sau cel putin asa par, sunt destul de urate...inestetice,cum as putea sa scap de ele?

Tratamente,creme,uleiuri!

Nu imi pot da seama din ce cauza mi-au aparut, din ce am mai cautat pe internet...cica este din cauza cresterii in mod rapidhappy

Sunt baiat si am 15 ani happy

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Minniie a răspuns:

Vergeturile apar în adolescenţă datorită creşterii bruşte. Ai putea încerca cu creme, însă depinde de piele, nu ajută întotdeauna. În speranţa că ţi-am fost de folos, Minnie!