| Imstrong a întrebat:

Deci eu m-am tuns acum doua luni aproximativ.
Si e scurt.
Acum problema e caa...as vrea sa dau timpul inapoi sa am parul pe care l-am avut, lung si frumos..nici coada impletita nu-mi pot face? cum sa creasca mai repede macar saptamana asta si cealalta sa creasca un cm jumatate, va rog ajutati-ma fara produse cu chimicale, ceva natural in afara de ulei de ricin care stiti ca merge ajutooooooor.Dau funda si vot tot ce vretiii voi,, crying

2 răspunsuri:
| capricc a răspuns:

Din pacate nu poti stimula cresterea parului intr-un timp scurt. Exista cateva remedii naturale http://fucsia.ro/metoda-naturala-pentru-cresterea-si-regenerarea-parului/ insa ce am observat eu ca functioneaza este masajul scalpului cu uleiuri naturale caldute. Dar sa te nu astepti la o crestere dramatica. In schimb, orienteaza-te catre coafuri care pot fi facute pe lungimea parului tau, vei fi surprinsa ca sunt multe.

| bubblegumMI a răspuns:

Poti sa-ti pui extensi laughing