| ChocolateDroid a întrebat:

Hello!
Simt ca nu mai pot! Nu stiu ce a fost in mintea mea cand mi-am tuns o parte din par scurt crying sunt distrusa crying Pot sa il prind in coada dar nu pot in fiecare zi sa il tin tot in coada crying Ce pot sa fac? Sunt foarte suparata. Cum sa imi creasca parul mai repede? Am incercat si cu ulei de ricin. Ma gandesc ce ma voi face cand va incepe scoala crying Toti vor rade de mine. VA rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| isabel_8733 a răspuns:

Incearca ca partea mai scurta din par sa o dai dupa ureche, cu artificiul asta unii nici nu vor observa... sau incearca o impletitura incepand de la partea mai scurta si sa ai o coada intr-o parte( nu stiu daca mai inteles...sa vina ca o coada impletita in spic dar a sa faca inconjurul capului) Oricum vei fii unica:*

5 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Poti.folosi niste extensii de parwinkingo peruca.si pana la urma. tu trebuie sa te mandresti.si sa nu ii lasi deloc sa isi bata joc de tine.ca in ziua de astazi.chestiile rebele sunt foarte la moda. te pupwinking

| ChocolateDroid explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri :* Toate imi sunt de folos love struck

| Crisyy a răspuns:

Stai lin nu e sf lumii.ai putea sa til lasi desfacut si sa ti`l asezi u dupa cum vrei...cum a zis si vally''ca in ziua de astazi.chestiile rebele sunt foarte la moda'' :p

| Crisyy a răspuns:

Sau ai putea sa iti tunzi si partea lunga la fel ca cealalta... sper ca te-am ajutat:-s.papa:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti mai face atatea complexe. N-are rost! happy
Fii mai indiferenta si nu mai asculta "barfele" din jur. O sa-ti creasca parul, stai linistita.nu trebuie sa folosesti nu stiu ce produse.

Bafta!