| Catenstein a întrebat:

wave
Am si eu o intrebare:
Cum pot sa imi fac parul sa creasca mai repedecrying(
Am facut o prostie am avut parul foarte lung si m-am tuns Bobcrying
Si nu imi sta deloc bineno talking
Am auzi de ulei de ricin si ca este foarte bun dar si alte produse (din plante) stiti?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Cathy_8809 a răspuns:

Si eu am facut aceeasi prostie. M-am tuns. Dar nu bob, ci mult mai scurt, pana deasupra de ceafa. Mi-a parut rau imediat si am inceput sa caut ceva sa ma ajute. Am luat niste pastile, pe care inca le folosesc, "Viaderm" si sunt extraordinare. Parul mi-a crescut foarte repede si foarte sanatos. Daca nu vrei pastile. ei bine. mananca foarte multe fructe si legume si dupa ce e destul de lung, impletestel. nu il tine in coada sus. Nu ajuta asa de mult ca si impletiura. Eu imi faceam cate 20-25 codite impletite cand aveam parul scurt, seara. Ziua il desprindeam. Evita si placa sau ale ustensile ce iti pot degrada parulwinking. Sper sa te ajute :*

1 răspuns:
| ella_7332 a răspuns:

Uleiul de ricin e f. bunwinking iti spun din propria experienta