| Maramara50 a întrebat:

Imi puteti recomanda o crema buna pentru punctele negre? Daca s-ar putea sa-mi spuneti si pretul!
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnoAnonima0 a răspuns:

Clean&Clear.Iti incalzesti apa la aragaz intru-un bol pana cand o sa scoata aburi. Apoi iti ti fata deasupra aburilor ca sa se deschia porii si dupa te dai cu crema asta si astepti cateva minute si scapi de punctele negre.

| Maramara50 explică (pentru AnoAnonima0):

Ai incercat-o si a functionat?

| AnoAnonima0 a răspuns (pentru Maramara50):

Da.Aveam puncte negre pe nas.

5 răspunsuri:
| AnoAnonima0 a răspuns:

Am uitat sa iti zic pretul.E 20-25 de lei.

| teamleader a răspuns:

Aici vei gasi mai multe solutii http://bit.ly/2woANrt Fata de pretul de pe site sau catalog vei putea lua aceste produse cu un discount de 25_42%. Inscrierea, catalogul (pe tb sa il comanzi din contul tau) si transportul prin curier sau posta este Gratuit. Vb mai multe daca doresti sa te inscrii gratuit.Pe site ca sa vezi produsele dai o cautare "pete negre" si vor apare produsele.

| teamleader a răspuns:

Pe site recomandat http://bit.ly/2woANrt vei gasi si alte produse printre care si benzi pentru puncte negre la 16 lei pret de catalog. Procedand cum am spus in primul mesaj poti beneficia de reducere. Inscrierea este Gratuita.