| Crisstynutza a întrebat:

Deci mi-am bagat pierce in buric acum 4 luni daar intr-o luna mi-a cazuthappy. am stat pana acum ...deci au trecut 3 luni si tot nu mi s`a vindecat ca sa mi`l refac.Are ceva daca il fac acum cand nu mi s`a vindecat inca sau peste 2 luni mi s`ar vindeca ca sa mi`l fac inainte sa inceapa vara?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna
al meu nu s-a refacut complet nici dupa 2 ani de cand mi-a cazut.
Sfatul meu este sa astepti cam 1 an sa se vindece destul de bine ca sa nu ramai cu urme si sa nu existe alte complicatii.

4 răspunsuri:
| Crisstynutza explică:

LaLaura ti l`ai mai refacut? Cred ca peste 2 luni o sa ma duc la salon si o sa intreb daca poate sa mi`l refacahappy ca se va face o jumatate de anlaughing.Nu pot sa stau cu el asa la vara ca da naspa

| LaLaura a răspuns (pentru Crisstynutza):

Nu, nu mi l-am refacut, pentru ca am ramas cu cicatrice ( la mine a fost smuls).
Vreau sa ajung la greutatea pe care o vreau si dupa aceea sa-mi fac altu ( si cand l-am facut, am zis ca nu imi mai fac altu din cauza durerii si, si asta ma pune pe ganduri)

| Crisstynutza explică:

Nasol daca a fost smuls, dar nu te`ai interesat daca ti`l poti reface sau nu te-a mai interesat?

| F4ng a răspuns:

Sfatul meu e sa astepti. Daca nu vrei sa faci vreo infectie si sa se ajunga la mai grav. Nu te grabi mai astepta pana se reface complet este mult mai sigur pentru tine