| ILoveMyBed a întrebat:

deci nu pricepi un lucru, din departare ochi mei sunt negri ca noaptea, dar cand te apropi sunt caprui inchis, pana la urma, care e culoarea ochilor mei, eu cred ca negri, voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| Luissa123 a răspuns:

Cred ca sunt caprui inchis spre negru deci mai mult negru

| AdytzTheWolf a răspuns:

Caprui inchis, exact asa sunt si ai mei, de la distanta negri de la apropriere caprui inchis, culoarea ochiilor tai este caprui inchis big grin

| maria3003 a răspuns:

Caprui inchis
de la departare e accentueaza culoarea de aceea par negri
eu de ex am ochii albastri da de la departare se vad foarte deschisi apr gri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochii tai sunt,de fapt,caprui inchis. Daca ar fi fost negri,ar fi fost tot negri si priviti de aproape si la lumina(ochii negri nu sunt ca ochii albastri sau verzi,a caror nuanta poate diferi in functie de lumina in care sunt pusi, anotimp, etc).