| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

Din cauza faptului ca imi cade mult par, mi-am cumparat Revalid[sampon] impotriva caderii parului.

Daca a folosit cineva, imi poate spune daca si-a facut efectul?
big grin

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Folosește-l dacă tot l-ai cumpărat. Dacă nu are niciun rezultat faci o mască din ulei de ricin, o fiolă de vitamina Ași un ou. După două ore te speli cu un șampon vitaminizant și un balsam pentru fortifiere. Evită folosirea produselor de aranjat părul precum și vopseaua permanentă.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Eu personal nu l-am incercat dar am o prietena care la incercat si a zis ca e farte bun sper sa fie si la tine la fel de bun.

| communistrat a răspuns:

Da si-a facut cel putin i8n cazul meuhappy

| AlienKenny a răspuns:

Draga. daca vrei sa nu iti cada parul` cel mai sigur zic eu ca e cu petrol happy si asa te previ si de paduchilaughing in caz ca stai pe langa persoane care au asa ceva

funda?