| PinkTurcoaz a întrebat:

Buna din nou, dragilor! Am nevoie de cat mai multe sfaturi... vreau sa-mi tonifiez bine musculatura...ce sa mananc? ce exercitii sa fac? As vrea sa dau cateva kg bune jos! 3-4. Am 16 ani si 1.60. am cam 56 kg
2. As vrea sa ma vopsesc. sunt scunda, am ochii caprui... natural sunt satena inchis....

Răspuns Câştigător
| LaryLarrrysaa24 a răspuns:

In primul rand trebuie sa mananci sanatos,sa ai grija ce iti pui in farfurie, si putea sa mananci o lamaie pe zi o prietena de a mea asa manca si a slabit destul de mult.
Alergare, abdomene, genoflexiuni, 3-4 flotari, depinde catet poti, si multa gimnastica.