| MoonlightSun a întrebat:

Buna din nou! Nu stiu ce fel de ceara pentru par sa folosesc dupa ce ma indrept ca sa stea drept. Ce imi recomandati? Un link, ceva ca s`o vad? Repet: Vreau o ceara pentru par ca sa`mi stea parul drept!

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Îți recomand ceara de la Taft :
http://www.envy.ro/......hine-2297.
Costă în jur de 10-15 lei.
Baftă!

| calitro a răspuns:

Goldwell StyleSign Texture este o ceara de par foarte buna cu fixare puternica. Ai grija sa o folosesti ceara in cantitati foarte mici. Inainte sa aplici foarte putina ceara iti recomand sa dai cu fixativ pe par.

Răspuns utilizator avertizat