| Sophimar639 a întrebat:

Doresc sa aflu cateva experiente legate de samponul "Kallos Silver Reflex". Multumesc, anticipat!

1 răspuns:
| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Mie mi-a placut. Dupa ce m-am decolorat prima data. Am avut parul aproape portocaliu. Pt ca am folosit negru inainte si se scoate foarte greu. Si am folosit samponul ala si a mai atenuat dar tot mam mai decolorat odata (pentru ca nu imi placea asa de tare) si am dat din nou cu sampon (l-am tinut juna de ora in cap) si a iesit gri.