| Sofia1199 a întrebat:

Salut,TPU. Am nevoie sa ma lamureasca cineva in legatura cu un sampon. Am folosit samponul nuantator "Kallos Silver Reflex",dar nu mi-a schimbat absolut deloc culoarea parului, ci doar l a facut mai moale. Poate sa mi spuna cineva de ce nu si a facut niciun efect si cum ar trebui sa procedez? Multumesc, anticipat!

Răspuns Câştigător
| francut a răspuns:

Silver! Argintiu.
Ce culoare are parul tau?

| Sofia1199 explică (pentru francut):

Sunt vopsita ballayage. Culoarea e asemanatoare caramelului. "Blond caramel"

| francut a răspuns (pentru Sofia1199):

Atunci, ar fi trebuit sa prinda, sa iasa putin argintiu. Dar din gama Kallos, daca tii mai mult de 2, 5 minute, risti sa iasa mov.

| Sofia1199 explică (pentru francut):

Sincer,mai bine sa fi iesit putin mov, decat deloc. Eu, prima data am stat vreo 40 de minute si la a doua spalare, am mai stat inca vreo 15 minute. Dar e ok. Multumesc mult pentru raspunsuri.