| afrodita3333 a întrebat:

Samponul de la Kallos Silver Reflex este bun? Mi-a iesit un blond putin galbui, nu foarte mult dar as vrea sa fie mai cenusiu.winking

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu il folosesc la fiecare spalare, dar in cazul meu trebuie sa dau cu un pumn de sampon ca sa iasa cenusiu, dar tu daca ai blond deschis poti sa iti dai o picatura si sa iasa o nuanta superba...depinde de par...

| Kasia a răspuns:

Da,e foarte bun.Si eu il folosesc si ii da parului o nuanta mai rece, cenusie.
La unele persoane bate chiar spre mov.