| Luminita113 a întrebat:

Hei. Am si eu cateva intrebari, ma gandesc sa devin reprezentant la oriflame si vreau si eu cateva informatii: dupa ce primesc produsele comandate in cat timp se platesc, daca pot sa achizitionez coletul de la posta si daca trebuie sa platesc ceva in plus, daca am comanda de ex de 1 milion cu cat ies in plus(bani)si daca odata cu coletul primesc de fiecare data cel putin 2 brosuri(cataloage) si daca nu cat costa mai multe? Multumesc.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Vezi direct la ei pe site!
Pa, pa.

| jamal000 a răspuns:

Nu iti recomand sa te faci reprezentant pentru ca inseamna multa bataie de cap pentru nimic. Te inscri la ei devii reprezentant cand ai comanda o plasezi si poti opta contra cost sa ti fie aduse produsele la usa sau sa ridici comanda singura in momentul respectiv facand si plata.