| Eoop23 a întrebat:

Dupa ce am aplicat decolorantul pe par, trebuie sa ma clatesc sau pe urma pun vopseaua? FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| allemyl a răspuns:

Te clatesti bine, dar nu te vopsi imediat asteapta 1 zi 2 si pe urma, risti sa iti arzi grav parul

5 răspunsuri:
| ammona a răspuns:

Dupa decolorare este bine sa te speli pe cap si sa folosesti doar sampon ( fara balsam - care inchide cuticula firului de par). Apoi aplici vopseaua - de preferat pe parul umed...iar dupa ce ea actioneaza clatesti bine parul si utilizezi balsamul... fara a mai folosi sampon.
Eu iti recomand sa cauti aici www.pisica-neagra.ro - gasesti si decolorant, si vopsea, si produse pentru ingrijirea parului vopsit...plus o groaza de sfaturi.

| AnonimaOk a răspuns:

Te clatesti intai dar vezi ca e posibil sa scrie pe el ceva

| LoriLoL a răspuns:

Vaii..cum va apucati fetelor de o treaba fara sa va interesati dinainte? decolorarea e o chestie f serioasa.

| Alle13c a răspuns:

Te decolorezi, te speli pe cap, iar apoi te vopsesti happy

| cristina409 a răspuns:

Nu stiu nu ma vopsesc si nu cred ca o sa o fac prea curand. big grin