| Bernoullie a întrebat:

Decolorantul trebuie aplicat pe parul ud sau uscat?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

E ca o vopsea, adica pe par uscat. iar parul sa nu fie recent spalat.

6 răspunsuri:
| Muhteşem a răspuns:

Pe parul uscat!

| Emanuellaa a răspuns:

uscat

| monikutzata a răspuns:

Normal ca pe parul uscatwinking

| AnnyMaryLupy a răspuns:

Buna! Eu stiu ca decolorantul se aplica pe parul ud! Sper ca te-am ajutat! Numai Bine iti doresc Crinutsa!happy

| SpagheteCuKetchup a răspuns:

În general, aplicarea decolorantului se face pe par nespalat. În cazul în care perhidrolul nu se amesteca corect cu apa, sau apa oxigenata este prea slaba ori prea concentrata si pielea capaului nu o poate suporta, decoloratul nu reuseste provocându-se uneori arsuri pe pielea capului.

| anonima17 a răspuns:

Pe par uscat

funda?