| AlliceCarter a întrebat:

Dragi prieteni, cine știe cît trebuie ținut decolorantul pe păr ca să obțin un alb imaculat, fără nici o urmă de galben?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mai mult de 30 de minute nu e indicat sa stai si sincer, nu stiu daca vei obtine alb imaculat fara urme de galben

| Laura927 a răspuns:

Poti obține un alb imaculat in 30/40 min in doar o singura aplicare cu oxidant 30% pe par virgin decat daca ai deja un blond închis natural.

Daca tu ai un par castaniu

| Lisa01 a răspuns:

Eu zic sa mergi la un salon k altfel s-ar putea sa ramai fara par pe cap.Bafta.