| Florentina_Bianca_2002 a întrebat:

Bună, dupa cum stiti mai e asa puțin pana la Crăciun, si nu știu ce,, cadou,, sa cer parintilor.
Ma puteti ajuta cu cateva idei?
(Nu stiu dacă am pus intrebarea unde trebuie)

Răspuns Câştigător
| SofiKaS a răspuns:

Pai, eu as dori:
Carti
Mp3 Player
Telefon
Un ceas
Parfum
O cana draguta
Bratara
O calatorie undeva
Un bilet la teatru la Harry potter
O haina
Un catelus
O geanta
O boxa
Un urs mare
O carte de desen
O camera de fotografiat
Un computer

5 răspunsuri:
| lindemona a răspuns:

Tocmai am vorbit despre câteva idei de cadouri pentru fete, poate te ajută să îţi alegi cadoul mult dorit http://lindemona.ro/altele/10-idei-de-cadouri-de-craciun-pentru-ea/

| Clorox a răspuns:

Ca tot e vorba de sarbatori, nu e vorba de dar, e vorba de gest. Stii tu, spiritul craciunului.
Multi nu avem parte de sarbatori cu parintii, bucura-te ca il faci cu ei, asta deja ar fi un cadou frumos.

| AlinaInk a răspuns:

Ceva de imbracat. iti alegi de pe https://i-fashion.ro/ si ii pui pe ei sa plateasca happy

| simonicaa a răspuns:

Iti poti dori multe lucruri dar cel mai important ar fi sa te bucuri impreuna cu parintii cat inca ii mai ai. Te poti uita la filme impreuna cu ei..Si mai multe lucruri

| Teroio667 a răspuns:

Daca iti place sa desenezi o tabletă grafica

Eu imi doresc una foarte mult dar mai poți niste carti
Ca "Jurnalul unu pusti I, II si III" sută la sută ti le cumpara si treaba e ca e o carte cu imagini de comedie si mai scrie si cate ceva