| d4nny a întrebat:

Hello lume de pe TPU! Dupa cum stiti mai este putin pana la Craciun, si pentru ca am ramas in pana de idei, nu stiu ce cadou sa ii fac prietenului meusad ...suntem de 3 luni impreuna...[o relatie foarte super mega ultra fenomeno-incredibila relatie]laughing

Va rog dati'mi si mie cateva sfaturi sau idei ce as putea sa ii iau... dar fara chestii gen bijuterii.

Va multumesc!big grin

1 răspuns:
| Crazy Penguin a răspuns:

Gandeste-te si tu la cei place lui cel mai mult, la ce are nevoie acum, ce nu are, ce ar vrea... Ai putea sa-i iei: un portofel, o geanta de umar(daca ii plac), un ceas. Du-te intr-un mall odata cu o prietena si uitete prin vitrine, gandeste-te ce i-ar place.