| Biscuiti a întrebat:

e o intrebare care e mai mult pentru fete... Voi ce benzi de ceara rece pentru epilat folositi? Eu mi-am luat acum cateva minute din alea de la veet dar nu stiu cat de eficiente sunt. Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

Prima data in viata mea cand m-am epilat a fost cu benzi veet.Sunt bune, stai linistita.Dar sa stii ca doare foarte, foarte rau.

| miranda a răspuns:

Eu folosesc Balea si mi se par foarte bune, dar am auzit ca si alea de la Veet sunt ok; sincer nu le-am incercat dar te asigur ca Balea sunt foarte bune. Pa!:*

| Biscuiti explică:

@Anduciu, mie nu mi se pare ca doare chiar asa de tare. doare mai tare cand te epilezi la salon cu ceara calda :d Oricum multumesc de sfat