| morenaaa14 a întrebat:

Este cineva care a folosit kit-ul Ombre de la L'Oreal? As dori si eu sa stiu ce contine si daca sunteti multumite de el si de rezultat. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Elly94sweet a răspuns:

Daca vrei sa-ti faci ombre mai bine te-ai decolora la varfuri si pe urma ti-ai alege vopseaua care-ti place.eu am impresia ca toate nebuniile astea care apar in ultima vreme sunt niste raha*uri. sincer.nu-s bune de nimic.happy. e si scump si n-are niciun dzeu.nu te sfatuiesc.decta sa dai 30 de lei pe o chestie care nu ai siguranta ca o sa-ti iasa ca-n reclama mai bine dai 10-15 lei si-ti iese cum ai tu chef.

| morenaaa14 explică (pentru Elly94sweet):

Mi-e frica de decolorare pentru ca deja il chinui cu placa si se deterioreaza repede.

| Elly94sweet a răspuns (pentru morenaaa14):

Asa este se arde fte urat.eu sunt blonda de mult timp(decolorata +vopsit).eu ti-am zis :mie mi se pare o tampenie.pentru ca nu ai siguranta ca va iesi ca din reclama si s-ar putea sa te enervezi.big grin.acum este decizia ta ce vei face.eu nu recomand asa ceva.